Już trzeci rok z rzędu preMBA Networking Festival odbędzie się w dniach od 10 do 11 maja br. w Nowym Jorku. Po dwóch udanych imprezach serwis Poets&Quants postanowił również i w tym roku zorganizować takie wyjątkowe spotkanie dla osób, które zostały przyjęte na studia MBA prowadzone przez czołowe szkoły biznesu, a które rozpoczynają się już jesienią 2018 roku.

To bardzo ciekawa propozycja dla przyszłych studentów MBA. preMBA Networking Festival to nie tylko spotkanie z menedżerami i rekruterami reprezentującymi największych na świecie pracodawców zatrudniających absolwentów MBA. To świetna okazja, aby dowiedzieć się jak nawiązywać kontakty z menedżerami i rekruterami, a także jak to robić w praktyce.

To niezwykłe wydarzenie umożliwia również jego uczestnikom poznanie swoich rówieśników, nawiązanie nowych znajomości oraz budowanie relacji. To okazja do spotkania ludzi, którzy musieli pokonać podobne przeszkody lub stawić czoła rozmaitym wyzwaniom, a niejednokrotnie mają takie same doświadczenia w różnych obszarach, w tym związane z podjęciem studiów MBA.

Uczestnicy, którzy zostaną zakwalifikowani do udziału w festiwalu, przed jego rozpoczęciem otrzymają przewodnik zawierający podstawowe informacje o networkingu oraz wezmą udział w webinarze, podczas którego otrzymają cenne wskazówki na temat tego, jak najlepiej wykorzystać to wydarzenie.

A oto szczegóły dotyczące rejestracji. Proces przyjmowania zgłoszeń rozpoczął się już 1 grudnia 2017 roku. Do udziału w festiwalu będzie dopuszczonych tylko 300 osób. Zainteresowani powinni na bieżąco śledzić informacje dotyczące rejestracji i wszelkich terminów. Wniosek zgłoszeniowy powinien zawierać aktualne CV i co najmniej jedno zaświadczenie o przyjęciu na studia MBA. Osoby, które złożą wnioski z CV, ale bez zaświadczenia, nie zostaną dopuszczone do udziału w festiwalu. Koszt uczestnictwa wynosi 249 USD i obejmuje wszystkie przewidziane atrakcje, w tym przyjęcie z okazji otwarcia, prezentacje przygotowane specjalnie na to wydarzenie, dyskusje panelowe, sesje ze sponsorami (w sumie pięć sesji i lunch) oraz imprezę networkingową na zakończenie festiwalu.

Aby uzyskać więcej informacji, osoby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu mogą kontaktować się drogą elektroniczną z koordynatorem festiwalu Panią Ingrid Shults.

Na stronie portalu Poets&Quants zamieszczona jest również relacja z preMBA Networking Festival, który odbył się w ubiegłym roku.